Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na oficiálních stránkách halového turnaje

LoKo cup

 

12. ročník turnaje se o rok odsouvá!!
V PROSINCI 2020 (ani náhradním termínu lednu 2021) SE TURNAJ NEUSKUTEČNÍ VZHLEDEM K SITUACI KOLEM COVIDU.

v případě zájmu o zaslání přihlášky piště na e-mail: luksa11@seznam.cz

 

Přehled vítězů v kategorii U19:

? a.jpg a.jpg a.jpg
12. ročník: 2021 11. ročník: 2019 10. ročník: 2018 9. ročník: 2017 8. ročník: 2016
fk-bilina-jpg.jpg
7. ročník: 2015 6. ročník: 2014 5. ročník: 2013 4. ročník: 2012 3. ročník: 2012

 

Přehled vítězů v kategorii U15:

images.png louny.jpeg a.png
10. ročník: 2018 9. ročník: 2017 8. ročník: 2016
a.jpg
7. ročník: 2015 2. ročník: 2010 1.ročník: 2009

 

TOP 3 jednotlivých turnajů:

ročník 1. 2. 3.
kategorie U19
12. LoKo CUP 2021      
11. LoKo CUP 2019 SK Petřín Plzeň ČL Un. Beroun TJ Baník Kr. Poříčí
10. LoKo CUP 2018 AFK LoKo Chomutov Mostecký FK "A" Mostecký FK "B"
9. LoKo CUP 2017 FK Olympie Březová SK Petřín Plzeň SK Ervěnice - Jirkov
8. LoKo CUP 2016 SK Petřín Plzeň TJ Lomnice SK Ervěnice - Jirkov
7. LoKo CUP 2015 SK Ervěnice - Jirkov AFK LoKo Chom. "B" FK Újezd
6. LoKo CUP 2014 AFK LoKo Chom. "B" AFK LoKo Chom. "A" FK Újezd
5. LoKo CUP 2013 AFK LoKo  Chom. "B" TJ Lomnice Sokol Dolany
4. LoKo CUP 2012 AFK LoKo  Chom."B" FK Braňany Sokol Údlice
3. LoKo CUP 2011 FK Bílina AFK LoKo Chom. "B" FK Braňany
kategorie U15
10. LoKo CUP 2018 Junior Chomutov U15 SK Ervěnice - Jirkov Junior Chomutov U14
9. LoKo CUP 2017 FK SEKO Louny SK Kročehlavy TJ Baník Kr. Poříčí
8. LoKo CUP 2016 Mostecký FK ČL Un. Beroun "B" ČL Un. Beroun "A"
7. LoKo CUP 2015 VfB F.Chemniz Baník Most "B" Baník Stříbro
2. LoKo CUP 2010 SK Rakovník Slavoj Žatec Košťany
1. LoKo CUP 2009 AFK LoKo Chom. "A" Neštěmice Klášterec

 

 

LoKo CUP 2018 - 10. ročník /U19/

22. 12. 2018

1. AFK LoKo Chomutov, 2. Mostecký FK "A", 3. Mostecký FK "B", 4. SK Petřín Plzeň, 5. TJ Krásný Dvůr, 6. TJ Baník Královské Poříčí, 7. TJ Lomnice, 8. TJ Vaňov, 9. SK Ervěnice - Jirkov, 10. TJ Hvězda Trnovany

Nej. brankář: J. Haldovský (LoKo Chomutov)Nej. střelec: doplníme; Nej. hráč: doplníme

 

LoKo CUP 2018 - 10. ročník /U15/

8. 12. 2018

1. Junior Chomutov U15, 2. SK Ervěnice - Jirkov, 3. Junior Chomutov U14, 4. TJ Baník Královské Poříčí, 5. TJ Hvězda Trnovany, 6. FC Praha, FAP - dívky

Nej. brankář: Š. Bartůšek (Baník Kr. Poříčí); Nej. střelec: J. Bernas - 11 gólů (J. Chomutov U14); Nej. hráč: R. Charvát (J. Chomutov U15)

 

LoKo CUP 2017 - 9. ročník /U19/

23. 12. 2017

1. FK Olympie Březová, 2. SK Petřín Plzeň, 3. SK Ervěnice - Jirkov, 4. TJ Krásný Dvůr, 5. TJ Vaňov, 6. TJ Lomnice, 7. TJ Sokol Košťany, 8. TJ Baník Královské Poříčí, 9. TJ Sokol Údlice, 10. TJ Hvězda Trnovany

Nej. brankář: ?. ? (?. ???); Nej. střelec: J. Kontra - 6 gólů (Ervěnice - Jirkov); Nej. hráč: ?. ? (?. ???)

 

LoKo CUP 2017 - 9. ročník /U15/

9. 12. 2017

1. FK SEKO Louny ´03, 2. SK Kročehlavy, 3. TJ Baník Královské Poříčí, 4. TJ Sokol Dolní Beřkovice, 5. AFK LoKo Chomutov, 6. TJ Libouchec/Vaňov, 7. FK SEKO Louny ´04, 8. TJ Hvězda Trnovany, 9. SK Ervěnice - Jirkov, 10. SK Slavia Praha - dívky

Nej. brankář: J. Švarc (Kročehlavy); Nej. střelec: A. Cerman - 10 gólů (Louny ´03); Nej. hráč: B. Horčicová (Beřkovice)

 

LoKo CUP 2016 - 8. ročník /U19/

21. 1. 2017

1. SK Petřín Plzeň, 2. TJ Lomnice, 3. SK Ervěnice - Jirkov, 4. AFK LoKo Chomutov, 5. TJ Baník Královské Poříčí, 6. FK Újezd nad Lesy, 7. TJ Sokol Údlice, 8. TJ Vltavan Chvatěruby, 9. TJ Sokol Dolany, 10. TJ Hvězda Trnovany

Nej. brankář: M. Hubka (P. Plzeň); Nej. střelec: J. Šlachta - 6 gólů (Ervěnice - Jirkov); Nej. hráč: L. Gavrylovskyy (P. Plzeň)